Online objednávka

Energetický certifikát

Certifik��t pre bytov�� dom
Cena celkom: 249 EUR
Doprava: zadarmo

Tlačená verzia, elektronická PDF verzia, vypracovanie do 48 hodín po dodaní podkladov počas pracovných dní, doprava kuriérom.

Vyplňte prosím Vaše údaje. Po odoslaní objednávky Vám príde email s inštrukciami pre doplnenie podkladov.

Dodacia adresa

Fakturačná adresa adresa je iná ako dodacia

Fakturačná adresa

Spôsob platby

Platba na dobierkuPlatba prevodom

Záväzná objednávka.

Často
kladené otázky.

Je cena konečná?

Áno, cena za energetický certifikát je konečná. V cene za vypracovanie certifikátu je jedno vyhotovenie, každá ďalšia tlačená kópia je spoplatnená.

Je potrebná obhliadka?

Nie, obhliadka nie je potrebná. Všetky potrebné podklady je možné zaslať elektronicky.

Čo vlastne dostanem?

Výstupom nami vyhotoveného energetického certifikátu je:

  • energetický certifikát a správa k energetickému certifikátu (zviazané násuvnou lištou spolu s hornou priehľadnou fóliou a spodným ochranným kartónom),
  • energetický štítok (zalaminovaný vo fólii),
  • digitálna PDF verzia energetického certifikátu.

Pre účely kolaudácie Vám stačí 1 vyhotovenie energetického certifikátu – zviazaný certifikát so správou odovzdáte na úrad a Vám ostane zalaminovaný originál energetického štítku. Pre Vaše ďalšie potreby a archiváciu slúži energetický certifikát v digitálnej PDF verzii.

Ako prebieha celý proces?

Najjednoduchšou cestou k získaniu energetického certifikátu je vytvorenie objednávky online na našom webe. Po vytvorení online objednávky Vám zašleme e-mail s objednávkovým formulárom a zoznamom podkladov potrebných na vypracovanie certifikátu.

Vy nám zašlete naspäť vyplnený objednávkový formulár spolu s ďalšími potrebnými podkladmi podľa zoznamu. Po kompletizácii podkladov sa pustíme do výpočtov a do dvoch pracovných dní je energetický certifikát u Vás.

Aké podklady potrebujem?

Potrebujete nasledovné:

Projekt stavebno-architektonickej časti (výkresy a technická správa), Vami vyplnený objednávkový formulár (formulár dostanete v e-maili po vytvorení online objednávky) a fotodokumentáciu objektu (4 rožné fotky a fotky nainštalovanej technológie vykurovania, prípravy teplej vody a vzduchotechniky).

Čo, ak budova ešte nie je zateplená?

Energetický certifikát je možné vyhotoviť aj pre budovu, ktorá ešte nie je zateplená, ale všetky technológie sú už v nej osadené. Dajte nám vedieť, ako plánujete budovu zatepľovať (materiál a jeho hrúbka) a tento údaj budeme zohľadňovať v návrhu opatrení. S takýmto certifikátom stavbu môžete skolaudovať a bude platný aj po zateplení.

Potrebujete poradiť? Sme Vám k dispozícii.

0902 079 552