Objednajte si

Energetický certifikát
online a bez behačiek

Jednoduchý a rýchly spôsob ako získať certifikát ku kolaudácii alebo predaju Vašej nehnuteľnosti.
 • Do 48 hodín
 • Doručenie kuriérom
 • 465 vydaných certifikátov

Objednajte si

Energetický certifikát
online a bez behačiek

Jednoduchý a rýchly spôsob ako získať certifikát ku kolaudácii alebo predaju Vašej nehnuteľnosti.
 • Do 48 hodín
 • Doručenie kuriérom
 • 465 vydaných certifikátov

Koľko stojí
energetický certifikát?

CertifikátTop ponuka

95 €

Pre rodinný dom

 • Tlačená verzia certifikátu
 • Elektronická verzia PDF
 • Vypracovanie do 48 hodín
 • Doprava domov kuriérom
 • Na dobierku / prevodom

Záväzná objednávka certifikátu

Objednať

Certifikát

249 €

Pre bytový dom

 • Tlačená verzia certifikátu
 • Elektronická verzia PDF
 • Vypracovanie do 48 hodín
 • Doprava domov kuriérom
 • Na dobierku / prevodom

Záväzná objednávka certifikátu

Objednať

Certifikát

Na mieru

Pre inú budovu

 • Nemocnice a školy
 • Polyfunkčné budovy
 • Administratívne budovy
 • Hotely a reštaurácie
 • Výrobné haly a priestory

Cenová ponuka na vyžiadanie

Odoslať

Potrebujete poradiť? Radi Vám pomôžeme.

0902 079 552


Čo je a kedy treba
energetický certifikát?

Energetický certifikát obsahuje vypočítaný údaj o spotrebe energie na vykurovanie a prípravu teplej vody v kWh/m2 za rok (pre rodinné domy a bytové domy) ako i na chladenie a vetranie. Na základe spotreby energie sa budova zatriedi do kategórie A až G, ktorá potom reprezentuje jej energetickú efektívnosť. Takýto energetický certifikát je v určitých situáciách vyžadovaný legislatívou a má ho takmer každá budova.

Pri dokončení - kolaudácii
novej budovy

Pri významnej obnove
existujúcej budovy

Pri predaji
novej alebo staršej budovy

Pri prenájme
novej alebo staršej budovy

Vzťahuje na nasledujúce kategórie budov:

B1 - rodinné domy, B2 - bytové domy, B3 - administratívne budovy, B4 - budovy škôl a školských zariadení, B5 - budovy nemocníc B6 - budovy hotelov a reštaurácií, B7 - športové haly a iné budovy určené na šport, B8 - budovy pre veľkoobchodné a maloobchodné služby, B9 - ostatné nevýrobné budovy spotrebúvajúce energiu alebo budovy so zmiešaným účelom využitia.


Ako prebieha
naša spolupráca?

Jednoduchým a efektívnym spôsobom si energetický certifikát objednáte online z pohodlia Vášho domova. Nie je potrebné žiadne stretnutie ani meranie, podklady nám dodáte elektronicky. My na základe zadaných údajov vyhotovíme certifikát pre Vašu budovu.

1. Certifikát objednáte online

Energetický certifikát si jednoducho a rýchlo objednáte online z pohodlia vášho domova.

2. Doplníme si od Vás podklady

Po objednaní Vám príde na Váš e-mail formulár, pomocou ktorého si doplníme potrebné podklady na výpočet.

3. Vypracujeme certifikát

Z poskytnutých údajov vyhotovíme výpočty a pripravíme pre Vás energetický certifikát so všetkými náležitosťami.

4. Odošleme certifikát kuriérom

Hotový energetický certifikát odošleme v elektronickej podobe na Váš e-mail a tlačenú verziu kuriérom.

Čo hovoria
naši spokojní klienti?

Vždy sa snažíme urobiť viac ako je bežný štandard, či už sa jedná o poskytovanie informácií alebo samotný zákaznický servis. Môžete si tak byť istí, že dostanete profesionálne služby, s ktorými bude naozaj spokojní.
 • Richard Opálka

  Dodanie energetického certifikátu bolo promptné, vhodne optimalizované, odborne vysvetlené a následne som si odfajkol ďalší byrokraticky úkon potrebný ku kolaudácii.

  Ján Sádovský

  S projektovou kanceláriou M&H project s.r.o., som bol veľmi spokojný, majú bezkonkurenčnú cenu a certifikát Vám spravia "na počkanie". Vrelo odporúčam.

  Mária Halászová

  M&H project pre mňa vypracoval energetický certifikát. Sú nesmierne flexibilní, maximálne nenároční na klienta, čo v dnešnej zaneprázdnenej dobe veľmi kvitujem a spokojnosť s ich výstupom bola 100%. Určite sa na nich obrátim kedykoľvek budem potrebovať projektantské služby.

  Jana Farbáková

  V podstate som ani nevedela čo to energetický certifikát je. V M&H project mi to podrobne vysvetlili, dodali certifikát aj lokálne rekuperačné jednotky ... a čo je najdôležitejšie mohla som bez problémov skolaudovať dom.

 • Vladimír Hudák

  Pohybujem sa v stavebníctve a viem, že dlhodobá spolupráca sa dá vybudovať jedine na serióznom prístupe, kvalitnom jednaní a kompromisoch – preto v oblasti energetickej certifikácie spolupracujem výlučne s M&H project.

  Ivan Prikopský

  Oceňujem nielen rýchle spracovanie energetického certifikátu, ale i podnetné rady, ktoré pomohli ku kvalite projektu. Namiesto pasívneho spracovanie posudku, dostávame doležité informácie, ktoré posúvajú i nás ako ateliér.

  Dušan Šindler

  M&H project, to je rýchle a bezproblémové dodanie energetického certifikátu potrebného na kolaudáciu rodinného domu. Odporúčam susedom a aj známym. Ďakujem.

  Peter Vrana

  Skvelý prístup, ústretovosť, ľudské jednanie a vyhotovenie certifikátu v krátkom čase a presne dohodnutom termíne. Túto spoločnosť môžem iba odporúčať.

  Ján Sľúka

  So spoločnosťou M&H project s.r.o. spolupracujem už dlhšiu dobu a to hlavne v oblasti objednávok Energetických certifikátov. Celý proces od zadania objednávky až po doručenie hotového Energetického certifikátu prebieha na vysokej a profesionálnej úrovni. Komunikácia je bezproblémová a všetko je tak ako sa vopred dohodneme. Energetické certifikáty sú dodané vždy načas, dokonca aj skôr ako sme dohodnutí :) Podarilo sa mi, po predchádzajúcich negatívnych skúsenostiach s inými spoločnosťami nájsť túto firmu, s ktorou som maximálne spokojný a určite s ňou budem spolupracovať aj naďalej.

 • Róbert Donoval

  Ďakujem za rýchle a vecné jednanie pri spracovaní energetického certifikátu rodinného domu. Bol som maximálne spokojný.

  Peter Orolín

  Som veľmi spokojný s prístupom aj výsledkom. Rýchle jednanie, odbornosť, zodpovedne, doplňovanie informácii.

  Ondrej Piški

  Rýchlosť, kvalita a cena to je M&H project s.r.o.

  Viera Rošková

  M&H project pre nás vyrobil EC potrebný ku kolaudácií a dodal lokálnu rekuperáciu. Komunikácia na vysokej a odbornej úrovni, dodanie a montáž lokálnej rekuperácie prebehla rýchlo a bez komplikácií. Dokážu sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka.

 • Viola Slišková

  Spoločnosť M&H project som oslovila na základe odporúčania, zisťovala som medzi známymi, kto mi urobí energetický certifikát ku kolaudácii domu. Požiadavka na podklady ku zhotoveniu bola formulovaná veľmi zreteľne a pochopiteľne. Cením si rýchle jednanie a taktiež zaslanie vyhotoveného certifikátu v dohodnutom termíne. Vysoko profesionálna práca! Som rada, že som dostala to správne odporúčanie.

  Lukáš Takáč

  Pre všetky moje developerské projekty zastrešuje energetické poradenstvo, termovízne merania a energetickú certifikáciu spoločnosť M&H project s.r.o. Kľúčovými vlastnostami tejto spoločnosti je profesionálny prístup, odborné spracovanie a kvalitný výstup.


Vydané
energetické certifikáty.

S energetickými certifikátmi máme už svoje skúsenosti. Pripravili sme certifikáty pre rôzne typy budov ako sú napríklad rodinné domy, bytové domy, administratívne a polyfunkčné budovy. Pridajte sa aj vy k naším spokojným zákazníkom.

465

Vydaných certifikátov

RD Miloslavov

BD Šamorín

AB Bratislava

RD Záh. Bystrica

RD Detva

RD Preseľany

PB Piešťany

Mnoho ďalších


Často
kladené otázky.

Je cena konečná?

Áno, cena za certifikát je konečná a nie sú účtované žiadne skryté poplatky. Môžete si tak byť istí nákladmi na získanie certifikátu.

Je potrebná obhliadka?

Nie, obhliadka nie je potrebná. Všetky podklady je možné zaslať elektronicky z dostupnej projektovej dokumentácie.

Aké podklady potrebujem?

Potrebujete nasledovné:
Projekt stavebno-architektonickej časti (výkresy a technická správa), projekt vykurovania a prípravy teplej vody (výkresy a technická správa), vyplnenú objednávku, ktorú dostanete v e-maily a fotodokumentáciu objektu (4 rožné fotky objektu).

Čo, ak budova ešte nie je zateplená?

Certifikát je možné vyhotoviť aj na budovu, ktorá ešte nie je zateplená, ale všetky technológie sú už v nej osadené. Dajte nám vedieť ako plánujete budovu zatepľovať (materiál a jeho hrúbka), tento údaj budeme zohľadňovať v návrhu opatrení. S takýmto certifikátom stavbu môžete skolaudovať a bude platný aj po zateplení.

Aká je platnosť energetického certifikátu?

Energetický certifikát je platný maximálne 10 rokov, ak sa skôr nevykonala významná obnova budovy. Významnou obnovou budovy sú stavebné úpravy existujúcej budovy, ktorými sa vykonáva zásah do jej obalovej konštrukcie v rozsahu viac ako 25 % jej plochy, najmä zateplením obvodového plášťa, strešného plášťa a výmenou pôvodných otvorových výplní.

Ako sa určí energetická trieda objektu?

Na energetickom certifikáte je budova zatriedená podľa vypočítanej energetickej hospodárnosti do energetickej triedy A až G. Budovy v triede A sú energeticky najhospodárnejšie, v triede G sú najmenej hospodárne. Nová budova musí spĺňať minimálne požiadavky na energetickú hospodárnosť nových budov a musí byť zatriedená v triedach A alebo B.