M&H rekuperácie

Ušetrite na vykurovaní s rekuperáciou

Ušetrite na vykurovaní s pomocou kvalitnej rekuperácie. Okrem samotného dodania lokálnych rekuperačných jednotiek zabezpečujeme i montáž a prvé spustenie.
  • Zníženie nákladov na vykurovanie
  • Čistenie vzduchu filtráciou

Prečo lokálnu
rekuperačnú jednotku?

Zoznámte sa s hlavnými výhodami lokálnych rekuperačných jednotiek.

Lepší spánok a koncentrácia

Privetrávaný čerstvý vzduch v interiéri bez alergénov a plesní zlepšuje spánok a schopnosť sústrediť sa. Ranné vstávanie sa vstane radosťou.

Kolaudácia v energetickej triede A0

Riadené vetranie so spätným získavaním tepla znižuje náklady na vykurovanie a zabezpečuje bezproblémovú kolaudáciu v energetickej triede A0.

Montáž do obvodovej steny

Montáž lokálnej rekuperačnej jednotky nevyžaduje inštaláciu vzduchotechnických rozvodov, je preto dobrou voľbou pre rekonštrukcie, ale aj novostavby.

Jednoduché ovládanie a údržba

Ovládanie a údržbu lokálnej rekuperačnej jednotky zvládne každý. Jednotku je možné ovládať priamo na interiérovom kryte alebo pomocou smart zariadenia.

Ako funguje
rekuperačná jednotka?

Rekuperačná jednotka pracuje na princípe získavania tepla z odpadového odsávaného vzduchu z interiéru. Získané teplo je následne odovzdávané privádzanému čerstvému vzduchu prostredníctvom krížového výmenníka bez toho, aby sa odvádzaný a privádzaný vzduch vzájomne premiešali. Privádzaný vzduch prechádza sadou filtrov, kde dochádza k jeho prečisťovaniu (napr. peľový filter, ktorý zachytáva alergény vyskutujúce sa vo vzduchu).

Výber z najlepších
značiek rekuperácií na trhu.

pre náročných

stredná cesta

ľudová voľba

Viac informácii nájdete na našom e-shope

M&H rekuperácie je divízia zaoberajúca sa predajom a inštaláciou rekuperačných jednotiek.