O spoločnosti

M&H project

Sme projekčno-architektonický ateliér, ktorý sa zameriava na vypracovanie všetkých stupňov projektových dokumentácií vrátane architektonických štúdií, virtuálnych 3D prehliadok a investičných zámerov.
Naše projekty sa vyznačujú odborným technickým spracovaním s dôrazom pre detail a praktické riešenia, energetickú efektívnosť a kvalitu grafického výstupu. Spolupracujeme prevažne s investormi jednoduchých stavieb a developermi, ktorým okrem projekčnej činnosti zabezpečujeme aj inžiniersku činnosť a energetickú certifikáciu budov vrátane termovízneho merania. Pre architektonické kancelárie a samostatných architektov zabezpečujeme kompletnú projekčnú podporu vrátane všetkých riešených profesií projektu, grafických prác a vizualizácií, spracovania virtuálnych 3D prehliadok, veľkoformátovej tlače a inžinierskej činnosti.

Prečo práve my?

Našim klientom sa vždy snažíme ponúknuť niečo navyše a preto majú počas tvorby projektu možnosť využívať bezplatnú poradenskú a konzultačnú činnosť, vrátane pomoci pri výbere dodávateľa predmetnej stavby na kľúč, autorského a stavebného dozoru.

Náš tím

Andrej Moravčík

Konateľ
moravcik@mhproject.sk
+421 914 209 590

Peter Hýsek

Konateľ
hysek@mhproject.sk
+421 902 079 552

Simona Moravčíková

Projektant – konštrukcie pozemných stavieb

Matej Matúš

Projektant – konštrukcie pozemných stavieb

Nikola Jurtinusová

Odborný konzultant – Zelená obnova

Stanislava Holečková

Projektant – tepelná ochrana budov

Možno práve ty?

Projektant / Manažér

Publikácie a média