O spoločnosti

M&H project

Sme projekčno-architektonický ateliér, ktorý sa zameriava na vypracovanie všetkých stupňov projektových dokumentácií vrátane architektonických štúdií, virtuálnych 3D prehliadok a investičných zámerov.
Naše projekty sa vyznačujú odborným technickým spracovaním s dôrazom pre detail a praktické riešenia, energetickú efektívnosť a kvalitu grafického výstupu. Spolupracujeme prevažne s investormi jednoduchých stavieb a developermi, ktorým okrem projekčnej činnosti zabezpečujeme aj inžiniersku činnosť a energetickú certifikáciu budov vrátane termovízneho merania. Pre architektonické kancelárie a samostatných architektov zabezpečujeme kompletnú projekčnú podporu vrátane všetkých riešených profesií projektu, grafických prác a vizualizácií, spracovania virtuálnych 3D prehliadok, veľkoformátovej tlače a inžinierskej činnosti.

Prečo práve my?

Našim klientom sa vždy snažíme ponúknuť niečo navyše a preto majú počas tvorby projektu možnosť využívať bezplatnú poradenskú a konzultačnú činnosť, vrátane pomoci pri výbere dodávateľa predmetnej stavby na kľúč, autorského a stavebného dozoru.