Voľná pozícia

Hlavný projektant

Konštrukcie pozemných stavieb

Úväzok

Živnosť

Mzda

Od 1 350€ podľa skúseností

V nadväznosti na rozširovanie a rast spoločnosti hľadáme nového kolegu na pozíciu hlavného projektanta.

Náplň práce

  • Komunikácia s investorom
  • Plánovanie a koordinácia termínov expedície zákaziek
  • Spracovanie stavebnej časti projektovej dokumentácie (stavebné povolenie, realizačný projekt) na základe architektonickej štúdie
  • Koordinácia pomocných projektantov a brigádnikov (stavebná časť)
  • Koordinácia profesií (statika, elektroinštalácia, zdravotechnika a vykurovanie)
  • Pomocné práce pri expedícii projektov

Benefity

  • Práca v mladom kolektíve
  • Možnosť osobného a profesijného rastu
  • Finančné ohodnotenie výsledkov práce naviac
  • Spoločné teambuilding aktivity

Požiadavky na uchádzača

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním – vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore – I-AKP (architektonické konštrukcie a projektovanie)
  • Jazykové znalosti – Anglický jazyk – Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk Začiatočník (A2)
  • Ostatné znalosti – AutoCAD – pokročilý, Autodesk Revit Architecture – pokročilý, SketchUp – základy
  • Vodičský preukaz – B
  • Počet rokov praxe – 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Schopnosť samostatne pracovať
  • Zmysel pre konštrukčný detail
  • Zodpovednosť a technické myslenie
  • Záujem vzdelávať sa v odbore
  • Príjemné vystupovanie
  • Dochvíľnosť

O spoločnosti

Sme architektonicko-projekčný ateliér, ktorý sa zameriava na vypracovanie architektonických štúdií, všetkých stupňov projektových dokumentácií a energetickú hospodárnosť budov vrátane energetickej certifikácie.

V našom portfóliu máme prevažne novostavby rodinných a bytových domov, rekonštrukcie rodinných domov a projekty zateplenia bytových domov.

Pre naše projekty je charakteristické odborné technické spracovanie s dôrazom pre detail, energetickú efektívnosť a praktické riešenia.

Mám záujem

Nahrajte životopis (PDF alebo DOC, max. 5 MB)